Skontakuj się z nami: +48 95 728 8885
lub mail biuro@carlstahl.pl
Skontakuj się z nami: +48 95 728 8885 lub mail biuro@carlstahl.pl

Specjalne

Suwnice specjalne

suwnicaspecjalna_6b2.jpg

Suwnica jednodźwigarowa wspornikowa porusza się na własnym poziomie poniżej dużych suwnic pomostowych. Tym samym zabezpiecza się płynny przepływ materiałów poprzez dodatkowe możliwości przemieszczania w innych obszarach pracy.
Ze współrzędnymi prostokątnymi może obsługiwać kilka stanowisk pracy jednocześnie.
Oferujemy suwnice jednodźwigarowe wspornikowe w wariantach o udźwigu do 5 t i wysięgu do 12 m.
Poprzez użycie dwóch wciągarek działających w tandemie można w bezpieczny sposób pozycjonować także długie elementy.

TypZakres udźwigu*
w t
Wysięg*
maks. w m
ELV
Suwnica jednodźwigarowa
wspornikowa ze spawalnym
dźwigarem skrzynkowym
do 5 12

 

*Większe udźwigi i wysięgi na zapytanie.

Blog
12/07/2023
Dofinansowanie ZUS
Dofinansowanie z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych w ramach "Projektu dotyczącego utrzymania zdolności do pracy przez cały okres aktywności zawodowej"
Czytaj więcej
20/07/2022
Podnoszenie ciężkich ładunków – rozwiązania hydrauliki siłowej
Najważniejsze przy podnoszeniu ciężkich ładunków jest zachowanie wysokich standardów bezpieczeństwa i precyzji pracy. Nie byłoby to możliwe bez niezawodnych rozwiązań hydrauliki siłowej, które zostały stworzone specjalnie z myślą o potrzebach i wymaganiach współczesnego przemysłu. Czym się charakteryzują i jakie mają zalety?
Czytaj więcej
20/07/2022
Manipulacyjny żuraw CS-BOY. Dla wydajnej i bezpieczniejszej pracy
Żurawie przemysłowe to wszechstronne urządzenia transportu bliskiego, które znajdują zastosowanie zawsze wtedy, kiedy użycie alternatywnych rozwiązań byłoby zwyczajnie niemożliwe lub znacznie mniej efektywne. Na który z nich warto się zdecydować do precyzyjnej i wydajnej pracy z detalami? Podpowiadamy, co warto wiedzieć o budowie, zaletach i zastosowaniu żurawia manipulacyjnego CS-BOY.
Czytaj więcej
22/06/2022
Trawersy specjalne i obrotowe do nieporęcznych i ciężkich przedmiotów
Podnoszenie, obracanie oraz transport niektórych ładunków mogą okazać się szczególnie niebezpieczne, znacznie mniej efektywne lub zwyczajnie niewykonalne, jeśli będziemy mieli do dyspozycji wyłącznie standardowe, uniwersalne urządzenia chwytowe. Rozwiązaniem w takich przypadkach są trawersy specjalne i obrotowe, które powstają po indywidualnych konsultacjach z naszymi klientami. Jakie mają zalety i kiedy warto się na nie zdecydować?
Czytaj więcej