Chwytaki specjalne

Wyjątkowa budowa chwytaków specjalnych umożliwia precyzyjne uchwycenie ładunków, utrzymanie go na czas transportu oraz opuszczenie w precyzyjnie określonym miejscu. Najprościej mówiąc, chwytaki służą do bezpiecznego manipulowania różnego rodzaju ładunkami i mogą być przystosowane nawet do ciężkich warunków pracy. Oferujemy szeroką gamę produktów o wysokiej jakości oraz zwartej konstrukcji, w tym chwytaki do bloków aluminiowych, do siatek zbrojeniowych przy urządzeniu dźwignicowym, do aluminiowych bloków wlewek płaskich, jak również do rol blach z poziomym mechanizmem obrotowym. Ważne miejsce w naszym asortymencie zajmują także specjalne chwytaki przeznaczone do pracy w wysokiej temperaturze.

Blog
06/02/2024
Balansery Kromer
Balansery Kromer - nowoczesne narzędzia poprawiające efektywność i bezpieczeństwo w przemyśle
Czytaj więcej
12/07/2023
Dofinansowanie ZUS
Dofinansowanie z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych w ramach "Projektu dotyczącego utrzymania zdolności do pracy przez cały okres aktywności zawodowej"
Czytaj więcej
20/07/2022
Podnoszenie ciężkich ładunków – rozwiązania hydrauliki siłowej
Najważniejsze przy podnoszeniu ciężkich ładunków jest zachowanie wysokich standardów bezpieczeństwa i precyzji pracy. Nie byłoby to możliwe bez niezawodnych rozwiązań hydrauliki siłowej, które zostały stworzone specjalnie z myślą o potrzebach i wymaganiach współczesnego przemysłu. Czym się charakteryzują i jakie mają zalety?
Czytaj więcej
20/07/2022
Manipulacyjny żuraw CS-BOY. Dla wydajnej i bezpieczniejszej pracy
Żurawie przemysłowe to wszechstronne urządzenia transportu bliskiego, które znajdują zastosowanie zawsze wtedy, kiedy użycie alternatywnych rozwiązań byłoby zwyczajnie niemożliwe lub znacznie mniej efektywne. Na który z nich warto się zdecydować do precyzyjnej i wydajnej pracy z detalami? Podpowiadamy, co warto wiedzieć o budowie, zaletach i zastosowaniu żurawia manipulacyjnego CS-BOY.
Czytaj więcej