RFID - Carl Stahl

Carl Stahl Tech Service oferuje swoim klientom możliwość cechowania i elektronicznej obsługi wszystkich urządzeń transportu bliskiego i ich osprzętu. System RFID dzięki indywidualnemu i niepowtarzalnemu numerowaniu elektronicznym znacznikiem pozwala na jednoznaczna identyfikację i prowadzenie elektronicznej inwentaryzacji praktycznie wszelkich wymagających nadzoru  zasobów użytkownika.

RFID1.jpgRFID2.jpg
RFID3.jpgRFID3a.jpg

Indywidualny kod identyfikacyjny odczytany przy użyciu skanera RFID jest wyświetlany na ekranie urządzenia mobilnego , może to być telefon, tablet czy laptop. Klient może pracować w oparciu o własne programy bazo-daniowe albo skorzystać z gotowego systemu online oferowanego przez Carl Stahl Tech Service.

System identyfikuje każde cechowane u użytkownika urządzenie wyposażone w znacznik  RFID i przechowuje na serwerze wszystkie informacje istotne dla klienta, mogą  to być np Deklaracje Zgodności CE, atesty, protokoły badan, decyzje UDT, instrukcje obsługi, DTR-ki i tym podobne. To użytkownik decyduje kto z jego pracowników ma dostęp do konkretnych zasobów.

RFID4.jpgRFID5.jpg

RFID6.jpg


Zintegrowany system RFID Carl Stahl Tech Service może nadzorować terminy kolejnych przeglądów, badań czy atestacji używanego sprzętu i w określonych wcześniejszych terminach przypominać użytkownikowi o konkretnych wydarzeniach czy konieczności wykonania określonych czynności. W oparciu o wprowadzone przez klienta dane pracownicy dedykowani po stronie Carl Stahl Tech Service mogą nadzorować terminowość i zgodność utrzymywanej na serwerze dokumentacji oraz np przygotowywać wcześniej ofertę tyczącą przeglądów konserwacyjnych czy atestacji UTB i osprzętu dźwigającego.

RFID7.jpg

Dostęp do danych mają wyłącznie osoby wyznaczone i upoważnione przez użytkownika, taki dostęp jest możliwy z każdego miejsca na ziemi, jedynym warunkiem jest dostęp do internetu.

Kontakt w sprawie tego typu usług:

serwis@carlstahl.pl

telefon: +48 697 790 118

Blog
06/02/2024
Balansery Kromer
Balansery Kromer - nowoczesne narzędzia poprawiające efektywność i bezpieczeństwo w przemyśle
Czytaj więcej
12/07/2023
Dofinansowanie ZUS
Dofinansowanie z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych w ramach "Projektu dotyczącego utrzymania zdolności do pracy przez cały okres aktywności zawodowej"
Czytaj więcej
20/07/2022
Podnoszenie ciężkich ładunków – rozwiązania hydrauliki siłowej
Najważniejsze przy podnoszeniu ciężkich ładunków jest zachowanie wysokich standardów bezpieczeństwa i precyzji pracy. Nie byłoby to możliwe bez niezawodnych rozwiązań hydrauliki siłowej, które zostały stworzone specjalnie z myślą o potrzebach i wymaganiach współczesnego przemysłu. Czym się charakteryzują i jakie mają zalety?
Czytaj więcej
20/07/2022
Manipulacyjny żuraw CS-BOY. Dla wydajnej i bezpieczniejszej pracy
Żurawie przemysłowe to wszechstronne urządzenia transportu bliskiego, które znajdują zastosowanie zawsze wtedy, kiedy użycie alternatywnych rozwiązań byłoby zwyczajnie niemożliwe lub znacznie mniej efektywne. Na który z nich warto się zdecydować do precyzyjnej i wydajnej pracy z detalami? Podpowiadamy, co warto wiedzieć o budowie, zaletach i zastosowaniu żurawia manipulacyjnego CS-BOY.
Czytaj więcej