Skontakuj się z nami: +48 95 728 8885
lub mail biuro@carlstahl.pl
Skontakuj się z nami: +48 95 728 8885 lub mail biuro@carlstahl.pl

RFID - Carl Stahl

Carl Stahl Tech Service oferuje swoim klientom możliwość cechowania i elektronicznej obsługi wszystkich urządzeń transportu bliskiego i ich osprzętu. System RFID dzięki indywidualnemu i niepowtarzalnemu numerowaniu elektronicznym znacznikiem pozwala na jednoznaczna identyfikację i prowadzenie elektronicznej inwentaryzacji praktycznie wszelkich wymagających nadzoru  zasobów użytkownika.

RFID1.jpgRFID2.jpg
RFID3.jpgRFID3a.jpg

Indywidualny kod identyfikacyjny odczytany przy użyciu skanera RFID jest wyświetlany na ekranie urządzenia mobilnego , może to być telefon, tablet czy laptop. Klient może pracować w oparciu o własne programy bazo-daniowe albo skorzystać z gotowego systemu online oferowanego przez Carl Stahl Tech Service.

System identyfikuje każde cechowane u użytkownika urządzenie wyposażone w znacznik  RFID i przechowuje na serwerze wszystkie informacje istotne dla klienta, mogą  to być np Deklaracje Zgodności CE, atesty, protokoły badan, decyzje UDT, instrukcje obsługi, DTR-ki i tym podobne. To użytkownik decyduje kto z jego pracowników ma dostęp do konkretnych zasobów.

RFID4.jpgRFID5.jpg

RFID6.jpg


Zintegrowany system RFID Carl Stahl Tech Service może nadzorować terminy kolejnych przeglądów, badań czy atestacji używanego sprzętu i w określonych wcześniejszych terminach przypominać użytkownikowi o konkretnych wydarzeniach czy konieczności wykonania określonych czynności. W oparciu o wprowadzone przez klienta dane pracownicy dedykowani po stronie Carl Stahl Tech Service mogą nadzorować terminowość i zgodność utrzymywanej na serwerze dokumentacji oraz np przygotowywać wcześniej ofertę tyczącą przeglądów konserwacyjnych czy atestacji UTB i osprzętu dźwigającego.

RFID7.jpg

Dostęp do danych mają wyłącznie osoby wyznaczone i upoważnione przez użytkownika, taki dostęp jest możliwy z każdego miejsca na ziemi, jedynym warunkiem jest dostęp do internetu.

Kontakt w sprawie tego typu usług:

serwis@carlstahl.pl

telefon: +48 697 790 118

Blog
22/06/2022
Trawersy specjalne i obrotowe do nieporęcznych i ciężkich przedmiotów
Podnoszenie, obracanie oraz transport niektórych ładunków mogą okazać się szczególnie niebezpieczne, znacznie mniej efektywne lub zwyczajnie niewykonalne, jeśli będziemy mieli do dyspozycji wyłącznie standardowe, uniwersalne urządzenia chwytowe. Rozwiązaniem w takich przypadkach są trawersy specjalne i obrotowe, które powstają po indywidualnych konsultacjach z naszymi klientami. Jakie mają zalety i kiedy warto się na nie zdecydować?
Czytaj więcej
22/06/2022
Zawiesia z lin tekstylnych. Które wybrać dla najwyższego bezpieczeństwa?
Wykorzystanie zawiesi zgodnie z ich przeznaczeniem to podstawa bezpiecznego transportu ciężkich ładunków. Oczywiście do ich stabilnego podtrzymywania i obwiązywania stosuje się we współczesnym przemyśle wiele rodzajów zawiesi z lin tekstylnych. Znajomość różnicy między nimi jest ważna przy wyborze odpowiedniego produktu do konkretnego zastosowania. Na czym to polega i o czym warto pamiętać, żeby uniknąć pomyłek?
Czytaj więcej
17/05/2022
Transport ciężkich ładunków – wózek transportowy
Sprawny i bezpieczny transport ciężkich ładunków podczas procesów produkcyjnych nie byłby możliwy bez specjalistycznych, uniwersalnych rozwiązań. Należą do nich różnego rodzaju wózki transportowe, czyli elastyczne sprzęty do użytku wewnętrznego. Sprawdź, czym się charakteryzują i jak wybrać wózki transportowe do swojego zakładu.
Czytaj więcej
17/05/2022
Resurs UTB – na czym polega i kiedy go stosować?
Chociaż określenie resursu jest obowiązkiem wszystkich osób, które podczas pracy wykorzystują urządzenia transportu bliskiego, przynosi on również wiele korzyści. Szczególnie jeśli zależy nam na długiej, prawidłowej i bezpiecznej pracy bez awarii i przykrych niespodzianek. Na czym polega resurs UTB i dlaczego jest tak istotny? Sprawdź.
Czytaj więcej