Konserwacja, atestacja

Dedykowany i przeszkolony personel Carl Stahl Tech Service wykonuje okresowe konserwacje Urządzeń Transportu Bliskiego zarówno oferowanego i sprzedanego przez nas jak i wszystkich innych producentów.


Okresowe przeglądy konserwacyjne wykonujemy doraźnie lub w oparciu o umowy ramowe podpisywane z naszymi klientami. Zakresy tych przeglądów są zgodne z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa, zaleceniami producentów, wytycznymi UDT i dobrą praktyką techniczną.

Tego typu usługi realizujemy zarówno w siedzibie naszej firmy jak i w siedzibie użytkownika, jest to zależnie od gabarytów, typu urządzenie oraz rodzaju czynności kontrolnych niezbędnych do przeprowadzenia.

Kontakt w sprawie tego typu usług:

serwis@carlstahl.pl

telefon: +48 697 790 118

Blog
06/02/2024
Balansery Kromer
Balansery Kromer - nowoczesne narzędzia poprawiające efektywność i bezpieczeństwo w przemyśle
Czytaj więcej
12/07/2023
Dofinansowanie ZUS
Dofinansowanie z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych w ramach "Projektu dotyczącego utrzymania zdolności do pracy przez cały okres aktywności zawodowej"
Czytaj więcej
20/07/2022
Podnoszenie ciężkich ładunków – rozwiązania hydrauliki siłowej
Najważniejsze przy podnoszeniu ciężkich ładunków jest zachowanie wysokich standardów bezpieczeństwa i precyzji pracy. Nie byłoby to możliwe bez niezawodnych rozwiązań hydrauliki siłowej, które zostały stworzone specjalnie z myślą o potrzebach i wymaganiach współczesnego przemysłu. Czym się charakteryzują i jakie mają zalety?
Czytaj więcej
20/07/2022
Manipulacyjny żuraw CS-BOY. Dla wydajnej i bezpieczniejszej pracy
Żurawie przemysłowe to wszechstronne urządzenia transportu bliskiego, które znajdują zastosowanie zawsze wtedy, kiedy użycie alternatywnych rozwiązań byłoby zwyczajnie niemożliwe lub znacznie mniej efektywne. Na który z nich warto się zdecydować do precyzyjnej i wydajnej pracy z detalami? Podpowiadamy, co warto wiedzieć o budowie, zaletach i zastosowaniu żurawia manipulacyjnego CS-BOY.
Czytaj więcej