Balansery

Balansery - CARL STAHL dostarcza balansery i podciągacze w standardowym  zakresie udźwigu do 100 kg. 

Zarówno balansery jak i podciągacze służą do odciążania podwieszonych na nich narzędzi takich jak wiertarki , wkrętarki , zgrzewarki , piły itp. 

Balansery i podciągacze firmy Carl Stahl umożliwiają ergonomiczna i bezpieczną pracę eliminując zmęczenie pracowników którzy nie muszą utrzymywać ciężkich narzędzi. 

Balansery i podciągacze wyposażone są w linki do podwieszania narzędzi, a dla narzędzi pneumatycznych w przewody zasilające sprężonym powietrzem. 

Blog
06/02/2024
Balansery Kromer
Balansery Kromer - nowoczesne narzędzia poprawiające efektywność i bezpieczeństwo w przemyśle
Czytaj więcej
12/07/2023
Dofinansowanie ZUS
Dofinansowanie z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych w ramach "Projektu dotyczącego utrzymania zdolności do pracy przez cały okres aktywności zawodowej"
Czytaj więcej
20/07/2022
Podnoszenie ciężkich ładunków – rozwiązania hydrauliki siłowej
Najważniejsze przy podnoszeniu ciężkich ładunków jest zachowanie wysokich standardów bezpieczeństwa i precyzji pracy. Nie byłoby to możliwe bez niezawodnych rozwiązań hydrauliki siłowej, które zostały stworzone specjalnie z myślą o potrzebach i wymaganiach współczesnego przemysłu. Czym się charakteryzują i jakie mają zalety?
Czytaj więcej
20/07/2022
Manipulacyjny żuraw CS-BOY. Dla wydajnej i bezpieczniejszej pracy
Żurawie przemysłowe to wszechstronne urządzenia transportu bliskiego, które znajdują zastosowanie zawsze wtedy, kiedy użycie alternatywnych rozwiązań byłoby zwyczajnie niemożliwe lub znacznie mniej efektywne. Na który z nich warto się zdecydować do precyzyjnej i wydajnej pracy z detalami? Podpowiadamy, co warto wiedzieć o budowie, zaletach i zastosowaniu żurawia manipulacyjnego CS-BOY.
Czytaj więcej