X-LED

X-LED - Oświetlenie w każdym miejscu

W przypadku produktu X-LED umieszczono w węzłach siatki ze stali nierdzewnej X-TEND wysokowydajne diody LED-owe. Pojedyncze punkty oświetlenia czy obrazu na ekranach LED można indywidualnie dobierać i dowolnie ustalać odstęp i zagęszczenie elementów świetlnych.

X-LED jest elementem do różnorodnego zastosowania architektonicznego. Jako element czysto oświetleniowy, rozjaśnia fasady domów i balustrady mostów, stanowiąc jednocześnie element zabezpieczający i dekoracyjny. Poprzez ustawianie pojedynczych LED-ów można go używać jako ekrany reklamowe LED. Dzięki DVI / VGA można przedstawiać treści wizualne. Poprzez giętką strukturę siatki możliwe jest realizowanie trójwymiarowych instalacji.

Statyczny obraz jaki mają ekrany LED obejmuje paletę barw RGB, jak i barwy Amber, zimny biały, neutralny biały, ciepły biały. Obraz dynamiczny obejmuje paletę barw RGB. Siatki X-LED dostępne są w wielkościach oczek od 50 – 300 mm. Ich wielkość można ustalać dowolnie, ponieważ można wykonać je we wstędze siatki bez końca.

Poprzez transparentną strukturę siatki, gwarantowana jest przepuszczalność rzędu 75 procent. X-LED nie potrzebuje częstego serwisowania i posiada mały ciężar własny.

Ekrany LED charakteryzują się bardzo lekką konstrukcją oraz możliwością stworzenia właściwie dowolnego kształtu czy nawet bryły. Używanie diod LED pozwala na wykorzystywanie tego rozwiązania w dowolnych warunkach atmosferycznych. Jedynymi elementami wymagającymi zabezpieczenia są sterowanie oraz zasilanie. Ekrany reklamowe LED to świetne rozwiązanie pozwalające na jak najlepszą widoczność w nocy, wysoką jakość obrazu oraz jak najmniejsze ograniczenie przejrzystości. Ponadto ekrany LED nie wymagają właściwie żadnych prac konserwacyjnych.

Eksperci z firmy Carl Stahl są do Państwa dyspozycji w razie pytań co do produktu X-LED. Jak w przypadku wszystkich produktów firmy Carl Stahl chętnie zaplanujemy i zrealizujemy wspólnie Wasz projekt.

Pliki do pobrania

Realizacje

    

Blog
06/02/2024
Balansery Kromer
Balansery Kromer - nowoczesne narzędzia poprawiające efektywność i bezpieczeństwo w przemyśle
Czytaj więcej
12/07/2023
Dofinansowanie ZUS
Dofinansowanie z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych w ramach "Projektu dotyczącego utrzymania zdolności do pracy przez cały okres aktywności zawodowej"
Czytaj więcej
20/07/2022
Podnoszenie ciężkich ładunków – rozwiązania hydrauliki siłowej
Najważniejsze przy podnoszeniu ciężkich ładunków jest zachowanie wysokich standardów bezpieczeństwa i precyzji pracy. Nie byłoby to możliwe bez niezawodnych rozwiązań hydrauliki siłowej, które zostały stworzone specjalnie z myślą o potrzebach i wymaganiach współczesnego przemysłu. Czym się charakteryzują i jakie mają zalety?
Czytaj więcej
20/07/2022
Manipulacyjny żuraw CS-BOY. Dla wydajnej i bezpieczniejszej pracy
Żurawie przemysłowe to wszechstronne urządzenia transportu bliskiego, które znajdują zastosowanie zawsze wtedy, kiedy użycie alternatywnych rozwiązań byłoby zwyczajnie niemożliwe lub znacznie mniej efektywne. Na który z nich warto się zdecydować do precyzyjnej i wydajnej pracy z detalami? Podpowiadamy, co warto wiedzieć o budowie, zaletach i zastosowaniu żurawia manipulacyjnego CS-BOY.
Czytaj więcej