Skontakuj się z nami: +48 95 728 8885
lub mail biuro@carlstahl.pl
Skontakuj się z nami: +48 95 728 8885 lub mail biuro@carlstahl.pl

X-LED

X-LED - Oświetlenie w każdym miejscu

W przypadku produktu X-LED umieszczono w węzłach siatki ze stali nierdzewnej X-TEND wysokowydajne diody LED-owe. Pojedyncze punkty oświetlenia czy obrazu na ekranach LED można indywidualnie dobierać i dowolnie ustalać odstęp i zagęszczenie elementów świetlnych.

X-LED jest elementem do różnorodnego zastosowania architektonicznego. Jako element czysto oświetleniowy, rozjaśnia fasady domów i balustrady mostów, stanowiąc jednocześnie element zabezpieczający i dekoracyjny. Poprzez ustawianie pojedynczych LED-ów można go używać jako ekrany reklamowe LED. Dzięki DVI / VGA można przedstawiać treści wizualne. Poprzez giętką strukturę siatki możliwe jest realizowanie trójwymiarowych instalacji.

Statyczny obraz jaki mają ekrany LED obejmuje paletę barw RGB, jak i barwy Amber, zimny biały, neutralny biały, ciepły biały. Obraz dynamiczny obejmuje paletę barw RGB. Siatki X-LED dostępne są w wielkościach oczek od 50 – 300 mm. Ich wielkość można ustalać dowolnie, ponieważ można wykonać je we wstędze siatki bez końca.

Poprzez transparentną strukturę siatki, gwarantowana jest przepuszczalność rzędu 75 procent. X-LED nie potrzebuje częstego serwisowania i posiada mały ciężar własny.

Ekrany LED charakteryzują się bardzo lekką konstrukcją oraz możliwością stworzenia właściwie dowolnego kształtu czy nawet bryły. Używanie diod LED pozwala na wykorzystywanie tego rozwiązania w dowolnych warunkach atmosferycznych. Jedynymi elementami wymagającymi zabezpieczenia są sterowanie oraz zasilanie. Ekrany reklamowe LED to świetne rozwiązanie pozwalające na jak najlepszą widoczność w nocy, wysoką jakość obrazu oraz jak najmniejsze ograniczenie przejrzystości. Ponadto ekrany LED nie wymagają właściwie żadnych prac konserwacyjnych.

Eksperci z firmy Carl Stahl są do Państwa dyspozycji w razie pytań co do produktu X-LED. Jak w przypadku wszystkich produktów firmy Carl Stahl chętnie zaplanujemy i zrealizujemy wspólnie Wasz projekt.

Pliki do pobrania

Realizacje

    

Blog
22/06/2022
Trawersy specjalne i obrotowe do nieporęcznych i ciężkich przedmiotów
Podnoszenie, obracanie oraz transport niektórych ładunków mogą okazać się szczególnie niebezpieczne, znacznie mniej efektywne lub zwyczajnie niewykonalne, jeśli będziemy mieli do dyspozycji wyłącznie standardowe, uniwersalne urządzenia chwytowe. Rozwiązaniem w takich przypadkach są trawersy specjalne i obrotowe, które powstają po indywidualnych konsultacjach z naszymi klientami. Jakie mają zalety i kiedy warto się na nie zdecydować?
Czytaj więcej
22/06/2022
Zawiesia z lin tekstylnych. Które wybrać dla najwyższego bezpieczeństwa?
Wykorzystanie zawiesi zgodnie z ich przeznaczeniem to podstawa bezpiecznego transportu ciężkich ładunków. Oczywiście do ich stabilnego podtrzymywania i obwiązywania stosuje się we współczesnym przemyśle wiele rodzajów zawiesi z lin tekstylnych. Znajomość różnicy między nimi jest ważna przy wyborze odpowiedniego produktu do konkretnego zastosowania. Na czym to polega i o czym warto pamiętać, żeby uniknąć pomyłek?
Czytaj więcej
17/05/2022
Transport ciężkich ładunków – wózek transportowy
Sprawny i bezpieczny transport ciężkich ładunków podczas procesów produkcyjnych nie byłby możliwy bez specjalistycznych, uniwersalnych rozwiązań. Należą do nich różnego rodzaju wózki transportowe, czyli elastyczne sprzęty do użytku wewnętrznego. Sprawdź, czym się charakteryzują i jak wybrać wózki transportowe do swojego zakładu.
Czytaj więcej
17/05/2022
Resurs UTB – na czym polega i kiedy go stosować?
Chociaż określenie resursu jest obowiązkiem wszystkich osób, które podczas pracy wykorzystują urządzenia transportu bliskiego, przynosi on również wiele korzyści. Szczególnie jeśli zależy nam na długiej, prawidłowej i bezpiecznej pracy bez awarii i przykrych niespodzianek. Na czym polega resurs UTB i dlaczego jest tak istotny? Sprawdź.
Czytaj więcej