POSILOCK

POSILOCK - Systemy podwieszane

Wymogiem architektury sklepowej i wnętrz jest dzisiaj elegancki i otwarty na zmiany wystrój. System do podwieszania POSILOCK dostarcza ku temu kreatywnych i oryginalnych rozwiązań. Zgodnie z systemem modułowym można zestawić ze sobą pojedyncze elementy.

Poprzez dowolne kombinacje elementów bazowych, napinaczy i uchwytów do lin z różnymi elementami dodatkowymi, powstają innowacyjne rozwiązania, np. w wystawach sklepowych, systemach regałowych, podwieszeniach sufitów, podłóg i innych rodzajach podwieszeń.

Obok elementów bazowych, napinaczy i uchwytów lin, system podwieszeń posiada haki, śruby, przeguby, tuleje, szyny, różnego rodzaju zaczepy i magnesy. Liny ze stali nierdzewnej są wykonane z wysokiej jakości kwaso- i rdzoodpornej stali o klasie materiału 1.4401 i są dostępne w średnicach od 1 do 3 mm. Okucia i elementy dodatkowe składają się z: niklowanego mosiądzu, niklowanego aluminium, niklowanego cynku, niklowanej taśmy stalowej St1203. Są one dostępne w wersji M8 i M10.

Oczywiście eksperci z firmy Carl Stahl pomogą Państwu przy doborze pojedynczych komponentów i lin.

Realizacje

   

Blog
06/02/2024
Balansery Kromer
Balansery Kromer - nowoczesne narzędzia poprawiające efektywność i bezpieczeństwo w przemyśle
Czytaj więcej
12/07/2023
Dofinansowanie ZUS
Dofinansowanie z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych w ramach "Projektu dotyczącego utrzymania zdolności do pracy przez cały okres aktywności zawodowej"
Czytaj więcej
20/07/2022
Podnoszenie ciężkich ładunków – rozwiązania hydrauliki siłowej
Najważniejsze przy podnoszeniu ciężkich ładunków jest zachowanie wysokich standardów bezpieczeństwa i precyzji pracy. Nie byłoby to możliwe bez niezawodnych rozwiązań hydrauliki siłowej, które zostały stworzone specjalnie z myślą o potrzebach i wymaganiach współczesnego przemysłu. Czym się charakteryzują i jakie mają zalety?
Czytaj więcej
20/07/2022
Manipulacyjny żuraw CS-BOY. Dla wydajnej i bezpieczniejszej pracy
Żurawie przemysłowe to wszechstronne urządzenia transportu bliskiego, które znajdują zastosowanie zawsze wtedy, kiedy użycie alternatywnych rozwiązań byłoby zwyczajnie niemożliwe lub znacznie mniej efektywne. Na który z nich warto się zdecydować do precyzyjnej i wydajnej pracy z detalami? Podpowiadamy, co warto wiedzieć o budowie, zaletach i zastosowaniu żurawia manipulacyjnego CS-BOY.
Czytaj więcej