Skontakuj się z nami: +48 95 728 8885
lub mail biuro@carlstahl.pl
Skontakuj się z nami: +48 95 728 8885 lub mail biuro@carlstahl.pl

POSILOCK

POSILOCK - Systemy podwieszane

Wymogiem architektury sklepowej i wnętrz jest dzisiaj elegancki i otwarty na zmiany wystrój. System do podwieszania POSILOCK dostarcza ku temu kreatywnych i oryginalnych rozwiązań. Zgodnie z systemem modułowym można zestawić ze sobą pojedyncze elementy.

Poprzez dowolne kombinacje elementów bazowych, napinaczy i uchwytów do lin z różnymi elementami dodatkowymi, powstają innowacyjne rozwiązania, np. w wystawach sklepowych, systemach regałowych, podwieszeniach sufitów, podłóg i innych rodzajach podwieszeń.

Obok elementów bazowych, napinaczy i uchwytów lin, system podwieszeń posiada haki, śruby, przeguby, tuleje, szyny, różnego rodzaju zaczepy i magnesy. Liny ze stali nierdzewnej są wykonane z wysokiej jakości kwaso- i rdzoodpornej stali o klasie materiału 1.4401 i są dostępne w średnicach od 1 do 3 mm. Okucia i elementy dodatkowe składają się z: niklowanego mosiądzu, niklowanego aluminium, niklowanego cynku, niklowanej taśmy stalowej St1203. Są one dostępne w wersji M8 i M10.

Oczywiście eksperci z firmy Carl Stahl pomogą Państwu przy doborze pojedynczych komponentów i lin.

Realizacje

   

Blog
22/06/2022
Trawersy specjalne i obrotowe do nieporęcznych i ciężkich przedmiotów
Podnoszenie, obracanie oraz transport niektórych ładunków mogą okazać się szczególnie niebezpieczne, znacznie mniej efektywne lub zwyczajnie niewykonalne, jeśli będziemy mieli do dyspozycji wyłącznie standardowe, uniwersalne urządzenia chwytowe. Rozwiązaniem w takich przypadkach są trawersy specjalne i obrotowe, które powstają po indywidualnych konsultacjach z naszymi klientami. Jakie mają zalety i kiedy warto się na nie zdecydować?
Czytaj więcej
22/06/2022
Zawiesia z lin tekstylnych. Które wybrać dla najwyższego bezpieczeństwa?
Wykorzystanie zawiesi zgodnie z ich przeznaczeniem to podstawa bezpiecznego transportu ciężkich ładunków. Oczywiście do ich stabilnego podtrzymywania i obwiązywania stosuje się we współczesnym przemyśle wiele rodzajów zawiesi z lin tekstylnych. Znajomość różnicy między nimi jest ważna przy wyborze odpowiedniego produktu do konkretnego zastosowania. Na czym to polega i o czym warto pamiętać, żeby uniknąć pomyłek?
Czytaj więcej
17/05/2022
Transport ciężkich ładunków – wózek transportowy
Sprawny i bezpieczny transport ciężkich ładunków podczas procesów produkcyjnych nie byłby możliwy bez specjalistycznych, uniwersalnych rozwiązań. Należą do nich różnego rodzaju wózki transportowe, czyli elastyczne sprzęty do użytku wewnętrznego. Sprawdź, czym się charakteryzują i jak wybrać wózki transportowe do swojego zakładu.
Czytaj więcej
17/05/2022
Resurs UTB – na czym polega i kiedy go stosować?
Chociaż określenie resursu jest obowiązkiem wszystkich osób, które podczas pracy wykorzystują urządzenia transportu bliskiego, przynosi on również wiele korzyści. Szczególnie jeśli zależy nam na długiej, prawidłowej i bezpiecznej pracy bez awarii i przykrych niespodzianek. Na czym polega resurs UTB i dlaczego jest tak istotny? Sprawdź.
Czytaj więcej